Читаймо про славу і зраду, мудрість і підлість, відвагу та крізь призму століть вдивляймося у сьогодення.
Цікаві факти про все, що стосується історії України.
Ласкаво запрошуємо до відділу абонементу!
Бібліотека працює: з 9.00 до 19.00
Неділя - з 10.00 до 18.00
Субота - вихідний
Адреса :
Шевченка, 63
Конт. тел. 3- 06 – 23
Виставка діє постійно
"Що подарувати на день Св. Валентина своїй половинці?
Це питання ніколи не втратить своєї актуальності доти, доки триватиме це свято. В силу своїх безкінечно-чистих і світлих почуттів кожен хоче подарувати своїй коханій половинці щось справді особливе і саме те, що справді передасть ті незабутні емоції. Так, емоції...саме вони найважливіші!
Як оригінально прикрасити найромантичніше свято року та приготувати сюрприз для коханої людини ?
Хочеться підкреслитисти і впевнена,що всі це прекрасно знають -"Найкращий подарунок - це подарунок, зроблений своїми руками!". Отже, сворюйте самі, робіть щось своїми руками, вкладайте свої щирі почуття і це справді стане тим незабутнім подарунком.
В нагоді вам стане виставка-инсталяція «Творчий оазис», що розгорнулась в читалній залі бібліотеки. На виставці презентовано великий вибір літератури, спрямований на виготовлення подарунків і прикрас різних технік та стилів.
Запрошуємо відвідати виставку та скористатися добрими порадами!
Святкуйте, зігріваючи теплом своїх сердець одне одного. Зі святом Вас!
«Якщо кохаєш,
то таке багатство відкриваєш в собі,
стільки ніжності, ласки,
навіть не віриться, що так умієш любити…»
Антон Чехов
14 лютого закохані у всьому світі відзначають День святого Валентина.
День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Саме тому його святкують напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом з природою, стають ще сильнішими.
Виставка діє з 11 лютого по 17 лютого.
15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Після Другої Світової війни війська СРСР брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав.
Афганістан… Уже 27 років у нашій свідомості прописалося це слово не як географічна назва далекої мусульманської країни, а як синонім людського лиха, справжнього людського пекла. 10 років – з 25 грудня 1979 року по 15 лютого 1989 року тривала війна. Участь у ній взяли 160375 військовослужбовців – вихідців з України. Близько 4 тисяч молодих хлопців - українців загинуло на тій війні, 6 тисяч стали інвалідами, ще 72 чоловіки залишились у полоні або пропали безвісти.
Виставка діє з 11.02.2016 до 20.02.2016 р.
Стрімголов зростає роль періодичних видань в повсякденному житті людини і практично в усіх сферах суспільного життя. З їх допомогою можливо в максимально короткі терміни донести необхідну інформацію у самі віддалені закутки нашої країни.
Часом важко собі уявити, який багатий і незамінний арсенал думок, поглядів, відомостей вміщують у собі журнали і як багато вони можуть дати читачеві. В цих виданнях містяться оперативні відомості на будь-яку тему. Потрібно тільки уміти їх знайти. Якщо вас цікавлять питання минулого або сьогодення України і світу, загадки і таємниці природи, якщо ви любите працювати на присадибній ділянці, або приготувати смачну страву та багато іншого, вам допоможуть періодичні видання, які можна взяти у нашій бібліотеці.
Щоб допомогти читачам орієнтуватися у різноманітному світі журналів у відділі абонементу презентується виставка-рекомендація «ЖУРНАЛЬНИЙ КАЛЕЙДОСКОП» .
Нещодавно я розповідала про проект «Сам собі режисер», що проходив у Чернігівській бібліотеці для юнацтва.
Проект закінчився і результат нас приємно потішив.
Учасники проекту підійшли до справи дуже серйозно. Були продумані теми фільмів, ідеї, назви. Детально дібрані світлини. Переслухано безліч музичних композицій, аби знайти ту, що викличе потрібні емоції.
Виявляється, бути творцем – справа клопітка. Потребує багато зусиль та терпіння. В результаті ми мали власні відеоролики, які стануть чудовим подарунком до Дня святого Валентина.
Це Голокост – всього одне лиш слово,
Та його сенс – пекучий болі жар,
Вбивали всіх!.. старого і малого,
мало хто життя порятував
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Голокост – це події, пов’язані з великими людськими втратами.
Починаючи з середини ХХ ст. слово «Голокост» стало загальновживаним по відношенню до хвилі терору проти єврейського населення, розпочатого Гітлером, та винищення нацистами під час Другої Світової війни євреїв та інших народів Європи.
З приводу Дня пам'яті жертв Голокосту працівниками Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва був проведений цикл заходів «СВІЧА ГОЛОКОСТУ НЕ ЗГАСНЕ» по вшануванню пам'яті загиблих під час Голокосту.
«Кохаю край наш дорогий,
Що зветься Україна»
В. Коломієць
На сучасному етапі українського державотворення надзвичайно актуальною є проблема виховання у молодого покоління патріотичних почуттів та активної громадянської позиції.
Тому працівники обласної бібліотеки для юнацтва величезну увагу приділяють національно-патріотичному вихованню молоді.
28 січня для учнів вищого професійного училища № 15 був проведений урок патріотизму «Всім серцем любіть Україну свою».